Kateřina Gálová - osobní trenérka Olomouc
HLEDÁM SPOLUPRACOVNÍKA DO SVÉ PORADNY

12.4.2014 11:40:57

Hledám spolupracovníka či spolupracovnici do své výživové poradny v Olomouci. Pokud byste měli zájem o více informací, ozvěte se na můj email a já vám další informace předám. Vyžaduji znalosti a zkušenosti v oblasti lidské výživy a sportovního tréninku. Děkuji a budu se těšit!

Zájemci prosím zašlete svůj aktuální životopis a krátký popis vašich zkušeností v oblasti lidské výživy a sportovního tréninku. Děkuji touto cestou za pochopení a budu se těšit, s pozdravem Kačka.


ZPĚT NA VŠECHNY AKTUALITY


Icon talir

Výživa

Lidský organismus spotřebuje velké množství energie. Podle toho, jakou energii do svého těla vkládáte, můžete očekávat výkon, jaký vaše tělo podá, a jak vy se budete cítit.

Přejít ...
Icon training

Pohyb

Pohyb je nedílnou součástí lidského života. Funkční trénink jedna z nejefektivnějších variant pohybu, co svému tělu můžete dopřát. Pojďte vyzkoušet.

Přejít ...
Icon education

Vzdělávání

Zabývám se vedením odborných seminářů a přednášek z oblasti podpory zdraví, výživy a zdravého životního stylu.

Přejít ...


Nejnovější aktuality ...

Omezení provozu

27.6.2017 21:17:24

Vážení klienti, v lednu jsem se stala podruhé maminkou a proto v současné době bude provoz mojí poradny omezen. Zcela zavřená zůstane do konce září 2017. Od říjnu budu postupně zařazovat konzultace a cvičení, dle vašich i mých časových možností. Předem děkuji za pochopení a těším se na setkání. S pozdravem Katka

VŠECHNY NOVINKY

...dnes jsem absolvoval parádní trénink TRX a BOSU s užásnou osobní trenérkou Kačka Gálová
Moc děkuji a teším se již brzy na další! Ve Flex - Fitness Olomouc

Smaty, leden 2014