Kateřina Gálová - osobní trenérka Olomouc
Pozvánka na semináře pro ženy, Cesta ženy - těhotenství

29.10.2014 14:55:03

Cesta ženy: TĚHOTENSTVÍ z pohledu fyzioterapeuta a výživového poradce

Termín: 12. a 25. listopadu

Začátek: 18:00 (do 21:00)

Cena: 350 Kč

Rezervace nutná předem, počet míst je omezen!

Náplň semináře:

Fyzio-pohled – 60 minut • Změny v těle v jednotlivých trimestrech, na co si dávat v jednotlivých trimestrech pozor (co dělat a co nedělat) • Držení těla – chodidlo, pánevní dno • Šestinedělí – na co rozhodne nezapomenout a proč?

Výživo-pohled – 40 minut •Co by ve stravě těhotné ženy rozhodně nemělo chybět a proč? •Je potřeba užívat výživové doplňky a vitaminy? • Homeopatika

Cvičení • Aktivace a uvolnění pánevního dna • Péče o chodidlo – automasáž


ZPĚT NA VŠECHNY AKTUALITY


Icon talir

Výživa

Lidský organismus spotřebuje velké množství energie. Podle toho, jakou energii do svého těla vkládáte, můžete očekávat výkon, jaký vaše tělo podá, a jak vy se budete cítit.

Přejít ...
Icon training

Pohyb

Pohyb je nedílnou součástí lidského života. Funkční trénink jedna z nejefektivnějších variant pohybu, co svému tělu můžete dopřát. Pojďte vyzkoušet.

Přejít ...
Icon education

Vzdělávání

Zabývám se vedením odborných seminářů a přednášek z oblasti podpory zdraví, výživy a zdravého životního stylu.

Přejít ...


Nejnovější aktuality ...

Omezení provozu

27.6.2017 21:17:24

Vážení klienti, v lednu jsem se stala podruhé maminkou a proto v současné době bude provoz mojí poradny omezen. Zcela zavřená zůstane do konce září 2017. Od říjnu budu postupně zařazovat konzultace a cvičení, dle vašich i mých časových možností. Předem děkuji za pochopení a těším se na setkání. S pozdravem Katka

VŠECHNY NOVINKY

Poslední rok a půl spolupracuji s Mgr.Kateřinou Gálovou na projektu výchovy a vzdělávání široké veřejnosti a členů a distributorů společnosti Akuna. Dvoudenní semináře Kateřina vyplnila tříhodinovým seminářem o výživě, kvalitě jídla, stravování a naučila posluchače a účastníky novinkám v dietologii. Mohu z tohoto místa prohlásit, že se jedná o velice vzdělanou a erudovanou lektorku ve svém oboru a pevně věřím, že naše spoupráce bude i na dále pokračovat. Ze strany účastníků je obrovský zájem o informace, které Mgr. Gálová účastníkům předložila. Určitě mohu vřele doporučit všem společnostem zabývající se stejným tématem výuky.

Dr. Jaromir Bertlík MUDr., N.D. Předseda vědecké rady společnsti Akuna, prosinec 2013