Kateřina Gálová - osobní trenérka Olomouc
Krásný rok 2014 / 2015

4.1.2015 17:58:36

Vážené klientky a vážení klienti, rok 2014 byl pro mě nejkrásnější rok mého života, narodila se mi dcerka Beátka, a věřím, že i rok který nyní začíná bude stejně kouzelný.

Děkuji vám všem za důvěru, se kterou jste se na mě obrátili. Moc si vaší důvěry vážím.

Do nového roku všem přeji pevnou víru v sebe sama a mějte se rádi!

Protože je čas se vrátit po porodu do formy, začínám od ledna vést pravidelné skupinové lekce. A to v úterý od 16 hod TRX začátečníci ve Flex-Fitness. A ve středu od 17 hod SCHWINN CYCLING v Club Koruna Olomouc. Moc se těším na setkání s vámi na setkání.

V roce 2015 pro vás připravuji cyklus seminářů na téma zdravá výživa, životní styl a pohyb. Již brzy vás budu o podrobnostech informovat.


ZPĚT NA VŠECHNY AKTUALITY


Icon talir

Výživa

Lidský organismus spotřebuje velké množství energie. Podle toho, jakou energii do svého těla vkládáte, můžete očekávat výkon, jaký vaše tělo podá, a jak vy se budete cítit.

Přejít ...
Icon training

Pohyb

Pohyb je nedílnou součástí lidského života. Funkční trénink jedna z nejefektivnějších variant pohybu, co svému tělu můžete dopřát. Pojďte vyzkoušet.

Přejít ...
Icon education

Vzdělávání

Zabývám se vedením odborných seminářů a přednášek z oblasti podpory zdraví, výživy a zdravého životního stylu.

Přejít ...


Nejnovější aktuality ...

Omezení provozu

27.6.2017 21:17:24

Vážení klienti, v lednu jsem se stala podruhé maminkou a proto v současné době bude provoz mojí poradny omezen. Zcela zavřená zůstane do konce září 2017. Od říjnu budu postupně zařazovat konzultace a cvičení, dle vašich i mých časových možností. Předem děkuji za pochopení a těším se na setkání. S pozdravem Katka

VŠECHNY NOVINKY

...dnes jsem absolvoval parádní trénink TRX a BOSU s užásnou osobní trenérkou Kačka Gálová
Moc děkuji a teším se již brzy na další! Ve Flex - Fitness Olomouc

Smaty, leden 2014