Kateřina Gálová - osobní trenérka Olomouc
VÝCVIK NÁVRAT BOHYNĚ úspěšně dokončen

16.11.2015 21:59:50

Na této cestě jsem potkala mnoho moudrých žen, dověděla jsem mnoho zajímavých informací, ale hlavně intenzivně jsem pracovala na rozvoji sebe sama. O celém výcviku připravuji krátké povídání, které již brzičko zveřejním na svých stránkách.

Touto cestou ještě jednou děkuji Barboře Zemanové, její web zde: za vedení, moudrost a empatii. Život již nikdy nebude stejný jako před tím.


ZPĚT NA VŠECHNY AKTUALITY


Icon talir

Výživa

Lidský organismus spotřebuje velké množství energie. Podle toho, jakou energii do svého těla vkládáte, můžete očekávat výkon, jaký vaše tělo podá, a jak vy se budete cítit.

Přejít ...
Icon training

Pohyb

Pohyb je nedílnou součástí lidského života. Funkční trénink jedna z nejefektivnějších variant pohybu, co svému tělu můžete dopřát. Pojďte vyzkoušet.

Přejít ...
Icon education

Vzdělávání

Zabývám se vedením odborných seminářů a přednášek z oblasti podpory zdraví, výživy a zdravého životního stylu.

Přejít ...


Nejnovější aktuality ...

Omezení provozu

27.6.2017 21:17:24

Vážení klienti, v lednu jsem se stala podruhé maminkou a proto v současné době bude provoz mojí poradny omezen. Zcela zavřená zůstane do konce září 2017. Od říjnu budu postupně zařazovat konzultace a cvičení, dle vašich i mých časových možností. Předem děkuji za pochopení a těším se na setkání. S pozdravem Katka

VŠECHNY NOVINKY

...dnes jsem absolvoval parádní trénink TRX a BOSU s užásnou osobní trenérkou Kačka Gálová
Moc děkuji a teším se již brzy na další! Ve Flex - Fitness Olomouc

Smaty, leden 2014