Kateřina Gálová - osobní trenérka Olomouc
POZVÁNKA NA ZAJÍMAVÝ WORKSHOP

26.10.2016 10:24:42

Jana je lektorkou v oblasti sexuality a vztahů. Její práce si nesmírně vážím a těším se, že k nám do Olomouce po dvou letech zavítá.

Přijďte si s Janou popovídat ať jste muž nebo žena na diskusní večer v pátek 25.11. od 18.00 hodin.

Nebo se můžete zúčastnit jejího workshopu pro ženy v sobotu 26.11. od 10.00 do 18.00 hodin. Přijďte nasát atmosféru a zkušenost ženy, která svůj život zasvětila rozvoji sexuality mnoha žen, mužů, párů.

Více informací o Janě http://terapiedotykem.cz/kdo-jsem/ Pro více informací či pro přihlášení se neváhejte obrátit na mě.


ZPĚT NA VŠECHNY AKTUALITY


Icon talir

Výživa

Lidský organismus spotřebuje velké množství energie. Podle toho, jakou energii do svého těla vkládáte, můžete očekávat výkon, jaký vaše tělo podá, a jak vy se budete cítit.

Přejít ...
Icon training

Pohyb

Pohyb je nedílnou součástí lidského života. Funkční trénink jedna z nejefektivnějších variant pohybu, co svému tělu můžete dopřát. Pojďte vyzkoušet.

Přejít ...
Icon education

Vzdělávání

Zabývám se vedením odborných seminářů a přednášek z oblasti podpory zdraví, výživy a zdravého životního stylu.

Přejít ...


Nejnovější aktuality ...

Omezení provozu

27.6.2017 21:17:24

Vážení klienti, v lednu jsem se stala podruhé maminkou a proto v současné době bude provoz mojí poradny omezen. Zcela zavřená zůstane do konce září 2017. Od říjnu budu postupně zařazovat konzultace a cvičení, dle vašich i mých časových možností. Předem děkuji za pochopení a těším se na setkání. S pozdravem Katka

VŠECHNY NOVINKY

...dnes jsem absolvoval parádní trénink TRX a BOSU s užásnou osobní trenérkou Kačka Gálová
Moc děkuji a teším se již brzy na další! Ve Flex - Fitness Olomouc

Smaty, leden 2014