Kateřina Gálová - osobní trenérka Olomouc
FEMINA 2017 - seminář pro ženy

7.2.2017 10:00:46

FEMINA jsou 4 celodenní semináře zaměřené na nejdůležitější ženské archetypy – Panna, Milenka, Matka, Moudrá žena. V každém ročním období proběhne jeden. Semináře probíhají vždy v sobotu. Letošní rok probihá již druhý ročník tohoto rozvojového semináře.

Vykročíš na cestu poznání sebe sama v ročním cyklu? Pokud ano, moc se na Tebe těšíme Přihlášky a více informací směřujte na mě, spolu s Radkou a Hankou pro vás tento celoroční seminář připravuji. Kontakt: info@katerinagalova.cz, Telefon: 777 82 34 75

Více informací o Radce a její práci najdete na www.radkatomaskova.cz

Seminář probíhá v našem centru 3BOHYNĚ ve Ztracené ulici v Olomouci.


ZPĚT NA VŠECHNY AKTUALITY


Icon talir

Výživa

Lidský organismus spotřebuje velké množství energie. Podle toho, jakou energii do svého těla vkládáte, můžete očekávat výkon, jaký vaše tělo podá, a jak vy se budete cítit.

Přejít ...
Icon training

Pohyb

Pohyb je nedílnou součástí lidského života. Funkční trénink jedna z nejefektivnějších variant pohybu, co svému tělu můžete dopřát. Pojďte vyzkoušet.

Přejít ...
Icon education

Vzdělávání

Zabývám se vedením odborných seminářů a přednášek z oblasti podpory zdraví, výživy a zdravého životního stylu.

Přejít ...


Nejnovější aktuality ...

Omezení provozu

27.6.2017 21:17:24

Vážení klienti, v lednu jsem se stala podruhé maminkou a proto v současné době bude provoz mojí poradny omezen. Zcela zavřená zůstane do konce září 2017. Od říjnu budu postupně zařazovat konzultace a cvičení, dle vašich i mých časových možností. Předem děkuji za pochopení a těším se na setkání. S pozdravem Katka

VŠECHNY NOVINKY

...dnes jsem absolvoval parádní trénink TRX a BOSU s užásnou osobní trenérkou Kačka Gálová
Moc děkuji a teším se již brzy na další! Ve Flex - Fitness Olomouc

Smaty, leden 2014