Kateřina Gálová - osobní trenérka Olomouc
Schwinn cycling - nedělní prodloužená jízda, 8. 12.

3.12.2013 16:57:05

Vážení příznivci schwinn cyclingu. Již tuto neděli 8.12. proběhne prodloužená, 120 minutová, lekce schwinn cyclingu v Clubu Koruna Olomouc. Lekci povedu já a Marťa Dejlová. Na prodlouženou lekci jsou 2 poslední volná místa, pokud budete chtít místo rezervovat, neváhejte mě kontaktovat a já vám vše zařídím.

Cena: 150 Kč

Začátek: 14:00

Konec: 16:30

Pro každého připraven malý dárek a občerstvení během jízdy.

*Těšíme se na vás,

Katka a Marťa*


ZPĚT NA VŠECHNY AKTUALITY


Icon talir

Výživa

Lidský organismus spotřebuje velké množství energie. Podle toho, jakou energii do svého těla vkládáte, můžete očekávat výkon, jaký vaše tělo podá, a jak vy se budete cítit.

Přejít ...
Icon training

Pohyb

Pohyb je nedílnou součástí lidského života. Funkční trénink jedna z nejefektivnějších variant pohybu, co svému tělu můžete dopřát. Pojďte vyzkoušet.

Přejít ...
Icon education

Vzdělávání

Zabývám se vedením odborných seminářů a přednášek z oblasti podpory zdraví, výživy a zdravého životního stylu.

Přejít ...


Nejnovější aktuality ...

Omezení provozu

27.6.2017 21:17:24

Vážení klienti, v lednu jsem se stala podruhé maminkou a proto v současné době bude provoz mojí poradny omezen. Zcela zavřená zůstane do konce září 2017. Od říjnu budu postupně zařazovat konzultace a cvičení, dle vašich i mých časových možností. Předem děkuji za pochopení a těším se na setkání. S pozdravem Katka

VŠECHNY NOVINKY

Kačenko,chtěla jsem vám jen poděkovat za užasně milý přístup, byla jsem u vás poprvé na horalu teď o víkendu, bála jsem se, ale byla jste užásná. :-):-) dekuju Zuzka.

Zuzka