Mgr. Kateřina Gálová

průvodkyně životním stylem a fyzioterapeutka

S čím vám mohu pomoci?

Mohu vám pomoci, abyste se ve svém těle cítili dobře, spokojeně a důvěřovali především sami sobě. Pomůžu vám s hledáním vlastního směru v oblasti pohybu, stravování a výživy. Prozkoumáme možnosti pohybu, sportu, relaxace a regenerace tak, aby to pro vás bylo skutečně přínosné a abyste dosáhli svého cíle efektivně a neubližovali si. Pojďte vnímat své tělo, co skutečně potřebuje. Trápí vás nadváha, bolí vás záda, neumíte se zorientovat ve výživových doporučeních, jste těhotná, máte diastázu nebo jste po porodu a necítíte se dobře? Ozvěte se...

Orientace ve výživě

Nenabízím žádná jednoduchá a univerzální řešení, nenabízím žádné doplňky stravy ani produkty. Nabízím individuální přístup, komplexní a celostní pohled na váš životní styl. Spolu najdeme takové řešení, které bude fungovat.

Diagnostika složení těla

Zajímá vás kolik máte v těle vody, tuků a svalů? Kde a jak máte svaly a tuk v těle rozložený? Chcete znát hodnotu vašeho viscerální tuku? Přijďte a já vás změřím na profesionálním analyzátoru.

Individuální fyzioterapie

Bolí vás záda, potřebujete se pořádně protáhnout? Necítíte se ve svém těle dobře? Chcete se naučit správně cvičit?

Foto Kačka - kruh

Cvičení po porodu, diastáza

Máte ukončeno 6tinedělí? Chcete se začít zase hýbat? Nevíte si rady, jak začít? Trápí vás vytahané bříško? Myslíte si, že máte diastázu? Přijďte, můžete i s miminkem.

Fyzioterapie pro těhotné a předporodní příprava

Jste těhotná a trápí vás bolesti zad, či blokády v oblasti beder? Jste těsně před porodem a chcete na něj více naladit a připravit? Pak jste srdečně zvána.

Osobní funkční trénink

Rádi cvičíte? Máte rádi TRX a funkční trénink? Chcete,aby váš trénink byl sestaven přímo pro vás na míru?

Vyberte si program a můžeme začít ještě dnes!

 Rezervovat

Moje lekce

TRX

každé úterý 18:00 - 20:00 hod.

SLIMBOX

každé úterý 18:00 - 20:00 hod.

SCHWINN CYCLING

každé úterý 18:00 - 20:00 hod.

INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINK

dle dohody

Vyberte si!

Ve své práci přistupuji individuálně a komplexně ke každému klientovi, ať už přijdete na diagnostiku složení těla či třeba na zdravotní cvičení. Nenabízím žádné dlouhodobé programy či permanentky, na schůzce se dle potřeby a možností domluvíme na další, vše tak, aby to pro vás bylo příjemné a smysluplné. Délka konzultace je 60 - 75 minut. Z každé konzultace obdržíte krátké shrnutí toho, co jsme spolu probírali.
Máte své specifické potřeby, nenašli jste, co hledáte? Napište či zavolejte.
Standardní konzultace
800 CZK

Konzultace v oblasti lidské výživy, stravování a zdravého životního stylu, 60 minut.

Kompletní analýza těla
800 CZK

Kompletní analýza složení těla na přístroji TANITA BC 418, 60 minut.

Fyzioterapie pro těhotné
1000 CZK

Budoucím maminkám nabízím cílenou fyzioterapii na řešení problémů s pohybovým aparátem, které se mohou v těhotenství objevit.

Předporodní příprava
1500 CZK

Budoucím maminkám nabízím cílenou fyzioterapii na řešení problémů s pohybovým aparátem, které se mohou v těhotenství objevit.

Avatar

O mně

Mám ráda práci s lidmi, a proto jsem se rozhodla jít svou vlastní cestou. Cestou,  na které chci podporovat a pomáhat lidem při úpravě jejich životního stylu.  Svou poradnu mám v Olomouci, ve Ztracené ulici.  Nenabízím žádná zázračná řešení, nenabízím pilulky, které vyřeší vaše problémy.  Každý je jedinečná osobnost, a proto je potřeba tak s každým jednat.  Neexistuje univerzální řešení, ale existuje cesta, kterou se lze vydat a řešení najít.  A já budu velmi ráda, pokud si mě vyberete za průvodce na vaší cestě.
15.10.2019 Lucka

Kačenko,chtěla jsem vám jen poděkovat za užasně milý přístup, byla jsem u vás poprvé na horalu teď o víkendu, bála jsem se, ale byla jste užásná. :-):-) dekuju Zuzka.

Aktuality

Kurz: Měkké a relaxační techniky pánevního dna
16.12.2019 | Aktuality & Novinky
Přibírám nové klienty
Po delší pouze opět přibírám nové klienty, pokud máte zájem, ozvěte se.
16.12.2019 | Aktuality & Novinky
Logo 3bohyně

Jsme tři ženy, které se spojily,
aby vytvořily bezpečný prostor k pochopení ženství.

Více informací